IOT Çözümü

Fabrikaların üretimini son teknolojiyle buluşturarak verimliliği maksimuma çıkaracak çözümler sunuyoruz. Gerçek zamanlı verilere dayanan çözüm önerilerimizle, işbirliği kurduğumuz firmaların performansını arttırarak rekabette avantajlı konuma gelmelerini destekliyor, farklı sektörlerde faaliyet gösteren fabrikaların maksimum verime ulaşması için gerekli üretim yönetimi çalışmalarının en önemli ayağını oluşturuyoruz.

SAP BUSINESS ONE - IOT ÇÖZÜMÜ

istediğin parametreleri raporla

• Anlık olarak fabrikanızda neler olup bittiğini takip edebilir, makinelerinizin çalışma/duruş bilgilerine, üretilen ürün miktar ve kalite bilgilerine, üretim verimliliğinizi düşüren kriterlere kolaylıkla ulaşabilir ve istediğiniz parametrelerin raporlanmasını sağlayabilirsiniz.

SAP BUSINESS ONE - IOT ÇÖZÜMÜ

Darboğazları Analizi

• Geliştirilmesi gereken süreçleri ve darboğazları analiz eder, size bildirir.

İşgücü Yönetimi

• İşgücünün ve zamanın doğru kullanılmasını ve yönetilmesini sağlar.

Otomatik Uyarı

• Verimlilik ve arıza durumları ile ilgili raporları otomatik olarak üretir ve gerekli uyarıları yapar.

İsraf Önleme

• Maliyet analizlerinin doğru yapılabilmesini sağlar ve israfı önler.

Yalın Üretim

• Bulut teknolojisi sayesinde istediğiniz her an ve her yerden, verimlilik için gerekli raporlara anlık ulaşmanızı sağlar.

SAP BUSINESS ONE - IOT ÇÖZÜMÜ

Manuel yürütülen süreçlerinizi otomatize edin.

• Derin Öğrenme Tabanlı Görüntü İşleme Modülünü kullanarak üründeki hataların hat akış halindeyken ve bir operatörün beyanına gerek kalmadan tespit edilmesi sağlanabilir. Makine Öğrenmesi ile Sinyal İşleme modülü ile makinelerinizdeki duruş sebeplerinin tespitini operatör beyanına gerek kalmadan otomatik gerçekleştirebilirsiniz. Hatalı ürün sayısı ve hata sebeplerini, duruş süreleri ve duruş sebeplerini verebilir kabiliyettedir. Böylelikle fabrikalarda manuel yürütülen çoğu süreç otomatize edilir.

SAP BUSINESS ONE - IOT ÇÖZÜMÜ

Rework süreçlerini azaltın

• Yapay Zeka tabanlı Kestirimci Bakım & Kalite Modülü ile makinelerde oluşabilecek arızaların tahminlemesini yapıyor ve %90 doğruluk oranı ile makine arızaya geçmeden önce hangi sebeple ne zaman arızaya geçeceğini söylüyoruz. Kestirimci Kalite ile de makinelerden çıkacak ürünün, ürün makineden çıkmadan öncesinde kalitesini tahminliyor ve erken müdahale edebilmenizi sağlayarak rework süreçlerinin azaltılmasını hedefliyoruz.

SAP BUSINESS ONE

Artık dijitalsiniz

• Uçtan uca takibin son ayağı olan Scada+ modülü ile sizin belirlediğiniz senaryolarda veya kestirimci çalışmalarda algılanan hataların çözümüne yönelik senaryolarda makinelerinize otomatik aksiyon aldırıyor ve erken müdahale sağlıyoruz. Scada+ hızlı ve kolay uygulanabilir yapısı ile fabrikanızın dijitalleşmesinin son ayağını oluşturuyor.

TOP